آغاز عملیات ساخت ۲ پارک محلی در منطقه نوبنیاد کیش

:: کد خبر : 15934 :: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

آغاز عملیات ساخت ۲ پارک محلی در منطقه نوبنیاد کیش : سرپرست معاونت فنی و عمرانی شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش از آغاز ساخت دو پارک محلی در منطقه نوبنیاد خبر داد.

 

آغاز عملیات ساخت 2 پارک محلی در منطقه نوبنیاد کیش :

امین صفایی گفت: با توجه به اسکان بخش زیادی از ساکنان کیش در منطقه نوبنیاد کیش و لزوم تامین فضاهای تفریحی عمومی برای رفع  نیاز این افراد در اوقات فراغت، ساخت دو پارک محله ای در مجاورت میادین آرین و بهارستان منطقه نوبنیاد در دستور کار اجرایی قرار گرفت و عملیات اجرایی آن از اواخر اردیبهشت امسال آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر عملیات تسطیح و خاکبرداری این دو پارک در حال انجام بوده و بخش زیادی از تدارکات و مصالح مورد نیاز آن نیز تامین شده ، ابراز امیدواری کرد که این پارک ها با مساحت های تقریبی ۱۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع در فاز سه نوبنیاد و ۹ هزار و ۵۰۰ مترمربع در فاز یک نوبنیاد تا پایان تابستان امسال برای ارائه خدمات به ساکنان کیش به بهره برداری برسد.

به گفته وی فضاهای بازی کودکان، زمین های فوتبال کودکان و بزرگسالان، اسکیت، بدمینتون، مسیرهای پیاده روی، فضای سبز متناسب، ورزش های همگانی، آلاچیق و پارکینگ و سرویس های بهداشتی از جمله فضاهای اصلی پیش بینی شده در این دو پارک است.

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش، با بیان اینکه پارک ها یکی از عوامل اصلی شکلگیری محلات و شهرک های مسکونی بوده که با ایجاد و تقویت روحیه نشاط و شادابی در اقشار مختلف سنی جامعه، سیما و منظر شهری را بهبود می بخشند تاکید کرد: ارتقای کیفیت زندگی ساکنان کیش یکی از شاخصه های توسعه پایدار این منطقه آزاد است.

 

منبع