آمار و اخبار مبتلایان به ویروس کرونا در جزیره کیش

:: کد خبر : 22633 :: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

آمار  و اخبار مبتلایان به ویروس کرونا در جزیره کیش ، از روز ۱۳ اسفند ۱۳۹۸، اولین موارد مبتلا به ویروس کرونا در جزیره کیش شناسایی شدند. اخبار مربوط به مبتلایان کرونا در کیش و آمارهای جدید هر شب ساعت ۲۰ از طریق رسانه ملی (صداوسیمای مرکز کیش) به اطلاع مردم می رسد.  

برای اطلاع از آمار و اخبار مبتلایان به ویروس کرونا در جزیره کیش ، سایت نایس کیش را دنبال کنید.

 

آمار و اخبار مبتلایان به ویروس کرونا در جزیره کیش

چهار شنبه ۱مرداد  ۱۳۹۹

ششمین فوتی کرونا در کیش
با فوت یکی دیگر از مبتلایان به ویروس کرونا در کیش تعداد فوتی‌ها به شش نفر رسید.

سه شنبه ۱۰ تیر  ۱۳۹۹

سخنگوی شورای سلامت کیش با اشاره به ارائه آمار تجمعی مبتلایان به ویروس کرونا در جلسه شورای سلامت کیش، گفت: ۳۴۷ نفر اعلام شده شامل تمامی افراد غربالگری شده از ابتدای اسفند تا ۱۰ تیر ماه در جزیره کیش است .

پنج شنبه۲۲ خرداد  ۱۳۹۹

شناسایی ۷ فرد دیگر مبتلا به ویروس کرونا در کیش

سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: با شناسایی ۷ فرد دیگر مبتلا به ویروس کرونا تعداد مبتلایان به این ویروس از ابتدای شیوع تاکنون به ۹۵ نفر در جزیره کیش رسیده است.

 

چهار شنبه ۲۱ خرداد  ۱۳۹۹

شناسایی ۱۲ مبتلا به ویروس کرونا در کیش

سخنگوی شورای سلامت کیش از شناسایی ۱۲ مبتلا به ویروس کرونا در کیش خبر داد و آمار مبتلایان به ویروس کرونا از شیوع بیماری تاکنون در کیش ۸۸ نفر است.

 

سه شنبه ۲۰ خرداد  ۱۳۹۹

شناسایی ۶ فرد مبتلا به بیماری کوید ۱۹ در کیش در غربالگری

به گفته سخنگوی شورای سلامت کیش، ۶ فرد مبتلا به بیماری کوید ۱۹ در غربالگری از افراد مشکوک شناسایی شدند و آمار مبتلایان به ویروس کرونا از شیوع بیماری تاکنون در کیش ۷۶ نفر است.

همچنین دکتر رضانیا گفت: آزمایشگاه تشخیص ویروس کرونا در بیمارستان کیش راه اندازی شده است و اولین نتایج آزمایش‌های این مرکز فردا اعلام خواهد شد.

 

یکشنبه ۱۸ خرداد  ۱۳۹۹

سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: با ابتلای یک نفر دیگر به ویروس کرونا در جزیره کیش مجموع مبتلایان به این بیماری از آغاز شیوع تاکنون به ۷۰نفر رسید.

 

شنبه ۱۷ خرداد  ۱۳۹۹

سخنگوی شورای سلامت کیش با اشاره به شناسایی مسافر مبتلا به ویروس کرونا در جزیره، گفت: با شناسایی این مسافر و یکی دیگر از مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ در کیش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در جزیره کیش به ۶۹ نفر رسید.

 

پنج شنبه ۱۵ خرداد  ۱۳۹۹

شناسایی ۳ مبتلای دیگر به ویروس کرونا در کیش . سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: با شناسایی ۳ نفر دیگر در کیش مبتلا به ویروس کرونا مجموع مبتلایان به این ویروس از آغاز شیوع تاکنون به ۶۷ نفر رسیده است.

 

چهارشنبه ۱۴ خرداد  ۱۳۹۹

شناسایی ۲ نفر دیگر مبتلا به ویروس کرونا در کیش . سخنگوی شورای سلامت کیش با اشاره به ابتلای ۲ نفر دیگر به ویروس کرونا گفت: از آغاز شیوع ویروس کرونا در کشور تاکنون ۶۴ مبتلا به این ویروس در جزیره کیش ثبت شده است.

 

سه شنبه ۱۳ خرداد  ۱۳۹۹

شناسایی ۳ نفر دیگر مبتلا به ویروس کرونا در کیش . سخنگوی شورای سلامت کیش با اشاره به ابتلای ۳ نفر دیگر به ویروس کرونا گفت: از آغاز شیوع ویروس کرونا در کشور تاکنون ۶۲ مبتلا به این ویروس در جزیره کیش ثبت شده است.

دوشنبه ۱۲ خرداد  ۱۳۹۹

خوشبختانه از تاریخ ۹ خرداد تاکنون مورد جدیدی از ابتلا به ویروس کرونا در جزیره کیش ثبت نشده و آمار مبتلایان به ویروس کرونا از شیوع بیماری تاکنون در کیش ۵۹ نفر است.

 

جمعه ۹ خرداد  ۱۳۹۹

سخنگوی شورای سلامت کیش از شناسایی ۳ بیمار دیگر مبتلا به ویروس کرونا در کیش خبر داد. آمار مبتلایان به ویروس کرونا از آغاز شیوع تاکنون به ۵۹ نفر در کیش رسیده است.

 

چهارشنبه ۷ خرداد  ۱۳۹۹

دكتر محمدرضا رضانيا با بيان اينكه بعد از حدود بيست و يك روز گذشته آمار مبتلا به ويروس در كيش ثبت نشده بود، گفت: زوج مبتلا به ويروس كرونا كه در جزيره كيش شناسايي شدند احتمالا در يكي از نقاط ديگر از استان آلوده شده اند.

آمار مبتلایان به ویروس کرونا از آغاز شیوع تاکنون به ۵۶ نفر در کیش رسیده است.

 

دوشنبه ۵ خرداد  ۱۳۹۹

خوشبختانه از تاریخ ۱۷ اردیبهشت تاکنون مورد جدیدی از ابتلا به ویروس کرونا در جزیره کیش ثبت نشده و آمار مبتلایان به ویروس کرونا از شیوع بیماری تاکنون در کیش ۵۴ نفر است.

 

دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹

از تاریخ ۱۷ اردیبهشت تاکنون مورد جدیدی از ابتلا به ویروس کرونا در جزیره کیش ثبت نشده و آمار مبتلایان به ویروس کرونا از شیوع بیماری تاکنون در کیش ۵۴ نفر است.

 

 

چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

ثبت ۲ بیمار دیگر مبتلا به ویروس کرونا بعد از ۲۲ روز در کیش

سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: بعد از گذشت ۲۲ روز از آخرین نفر مبتلا به ویروس کرونا با ثبت دو نفر دیگر، تعداد مبتلایان این بیماری از ابتدا تاکنون به ۵۴ نفر رسید.

 

شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

از تاریخ ۱ اردیبهشت تاکنون مورد جدیدی از ابتلا به ویروس کرونا در جزیره کیش ثبت نشده است.

 

پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

سخنگوی شورای سلامت كيش گفت: جزيره كيش ۱۶ روز بدون ثبت بيمار مبتلا به ويروس كرونا را سپری كرده است. 

 

 

چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

خوشبختانه از تاریخ ۱ اردیبهشت تاکنون مورد جدیدی از ابتلا به ویروس کرونا در جزیره کیش ثبت نشده است.

شایان ذکر است سخنگوی شورای سلامت کیش با اشاره به موج دوم بیماری کوید ۱۹ در کشور گفت: جزیره کیش از نظر ابتلا به ویروس کرونا پاک اعلام نشده و مراقبت‌ها و رعایت ضوابط بهداشتی ضروری است.

 

جمعه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

خوشبختانه از تاریخ ۱ اردیبهشت تاکنون مورد جدیدی از ابتلا به ویروس کرونا در جزیره کیش ثبت نشده است.

 

 

دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

سخنگوی شورای سلامت کیش با اشاره به ترخیص آخرین بیمار کرونایی از بیمارستان، گفت: پس از گذشت ۶۳ روز بخش بیماران تنفسی مشکوک به کوئید ۱۹ این بیمارستان خالی از بیمار شد.

 

سه شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۹

سخنگوی شورای سلامت کیش با اشاره به ثبت ۱ بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در جزیره کیش گفت: از شیوع بیماری تاکنون، آمار مبتلایان به ویروس کرونا از شیوع بیماری تاکنون در کیش به ۵۲ نفر رسید. 

دکتر رضانیا گفت: در این ۵۲ نفر، متأسفانه ۲ نفر فوت کردند، ۸ مورد از غربالگری های اطرافیان بیماران مثبت قبلی بوده و ۴۲ مورد هم بستری بوده اند که با حال عمومی خوب ترخیص شده اند.

وی گفت: در حال حاضر ۷ بيمار در بيمارستان کیش بستری هستند که جواب آزمایش ۵ نفر از آنها منفی بوده و ۲ نفر منتظر جواب آزمایش هستند.

 

شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۹

سخنگوی شورای سلامت کیش با اشاره به ثبت ۱ بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در جزیره کیش گفت: از شیوع بیماری تاکنون، آمار مبتلایان به ویروس کرونا از شیوع بیماری تاکنون در کیش به ۵۱ نفر رسید. شایان ذکر است این ۱ نفر از اطرافیان بیماران مبتلا بوده است که در طرح غربالگری شناسایی شده است.

وی گفت: در حال حاضر ۸ بيمار در بيمارستان کیش بستری هستند که جواب آزمایش ۲ نفر از آنها منفی و ۱ نفر مثبت بوده و ۵ نفر مشکوک، منتظر جواب آزمایش هستند.

 

جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

سخنگوی شورای سلامت کیش با اشاره به ثبت ۳ بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در جزیره کیش گفت: از شیوع بیماری تاکنون، آمار مبتلایان به ویروس کرونا از شیوع بیماری تاکنون در کیش به ۵۰ نفر رسید.

وی گفت: در حال حاضر ۸ نفر بيمار در بيمارستان کیش بستری هستند که جواب آزمایش ۲ نفر از آنها منفی و ۱ نفر مثبت بوده و ۵ نفر مشکوک، منتظر جواب آزمایش هستند.

 

چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

سخنگوی شورای سلامت کیش با اشاره به ثبت ۲ بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در جزیره کیش گفت: از شیوع بیماری تاکنون آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کیش به ۴۷ نفر رسیده است.

دکتر رضانیا گفت: با شروع طرح غربالگری در جزیره طی دو روز گذشته و اخذ نمونه از اطرافیان مبتلایان به کرونا، جواب آزمایش ۲ نفر از آنان مثبت بوده است.

وی گفت: در حال حاضر ۴ نفر بيمار در بيمارستان کیش بستری هستند که جواب آزمایش ۳ نفر از آنها منفی بوده و ۱ نفر منتظر جواب آزمایش است.

 

سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

سخنگوی شورای سلامت کیش با اشاره به ثبت ۲ بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در جزیره کیش گفت: از شیوع بیماری تاکنون آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کیش به ۴۵ نفر رسیده است.

دکتر رضانیا گفت: از آغاز شیوع بیماری کرونا در کیش تاکنون ۸۷ نفر مشکوک به بیمارستان کیش مراجعه کرده اند که از این تعداد، ۸۲ نفر با حال عمومی خوب از بيمارستان مرخص شده اند، متأسفانه ۲ نفر از اين تعداد فوت كرده اند و در حال حاضر ۳ نفر بيمار در بيمارستان کیش بستری هستند که منتظر جواب آزمایش آن ها هستیم.

 

پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

سخنگوی شورای سلامت کیش با اشاره به ثبت ۲ بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در جزیره کیش گفت: از ابتدای شيوع بيماری کرونا تاكنون آمار مبتلايان به ويروس كرونا در جزیره کیش به ۴۳ نفر رسيده است.

دکتر رضانیا گفت: از آغاز شیوع بیماری کرونا در کیش تاکنون ۸۳ نفر مشکوک به بیمارستان کیش مراجعه کرده اند که از این تعداد، ۷۸ نفر با حال عمومی خوب از بيمارستان مرخص شده اند و برخی از آن ها در ایزوله خانگی و یا در نقاهتگاه به سر می برند و متأسفانه ۲ نفر از اين تعداد فوت كرده اند.

وی گفت: در حال حاضر هر ۳ نفر بيمار که در بيمارستان کیش بستری هستند، جواب آزمایش آنها مثبت بوده است.

 

سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

سخنگوی شورای سلامت کیش از ثبت ۳ بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در جزیره کیش خبر داد. 

دکتر محمدرضا رضانیا افزود: از ابتدای شيوع بيماری کرونا تاكنون آمار مبتلايان به ويروس كرونا در جزیره کیش به ۴۱ نفر رسيده است.

وی گفت: از آغاز شیوع بیماری کرونا در کیش تاکنون از مجموع ۴۱ نفر، ۳۸ نفر با حال عمومی خوب از بيمارستان مرخص شده اند و برخی از آن ها در ایزوله خانگی و یا در نقاهتگاه به سر می برند و متأسفانه ۲ نفر از اين تعداد فوت كرده اند.

دكتر رضانيا گفت: در حال حاضر از ۴ نفر بيمار مشکوک به کرونا که در بيمارستان کیش بستری هستند، جواب آزمایش ۱ نفر مثبت بوده و ۳ نفر نيز منتظر پاسخ آزمايش هستند.

 

دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

سخنگوی شورای سلامت کیش از ثبت ۱ بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در جزیره کیش خبر داد. 

دکتر محمدرضا رضانیا افزود: از ابتدای شيوع بيماری کرونا تاكنون آمار مبتلايان به ويروس كرونا در جزیره کیش به ۳۸ نفر رسيده است.

وی گفت: از آغاز شیوع بیماری کرونا در کیش تاکنون از مجموع ۳۸ نفر، ۳۶ نفر با حال عمومی خوب از بيمارستان مرخص شده اند و یا ایزوله خانگی هستند و یا در نقاهتگاه به سر می برند و متأسفانه ۲ نفر از اين تعداد فوت كرده اند.

دكتر رضانيا گفت: در حال حاضر از ۶ نفر بيمار مشکوک به کرونا که در بيمارستان کیش بستری هستند، جواب آزمایش ۱ نفر منفی بوده و ۵ نفر نيز منتظر پاسخ آزمايش هستند.

سخنگوی شورای سلامت كيش گفت: با توجه به ممنوعیت تردد خودروها در روز سیزدهم فروردین در جزیره کیش (به استثنای خودروهای امدادی و عملیاتی) از مردم می خواهیم در این روز برای تفریح و تفرج از منزل خارج نشوند.

 

شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹

سخنگوی شورای سلامت کیش از ثبت ۲ بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در جزیره کیش خبر داد. 

دکتر محمدرضا رضانیا افزود: از ابتدای شيوع بیماری کرونا تاكنون آمار مبتلايان به ويروس كرونا در جزیره کیش به ۳۷ نفر رسيده است.

دكتر رضانيا گفت: در حال حاضر از ۷ نفر بيمار بستری در بيمارستان کیش، ۲ نفر مبتلا به ويروس كرونا بستری و ۵ نفر نيز منتظر پاسخ آزمايش هستند.

وی گفت: از آغاز شیوع بیماری کرونا در کشور تاکنون ۸۰ مورد مشکوک به کرونا در بیمارستان کیش بستری شده اند که جواب آزمایش ۳۷ نفر از آنان مثبت بوده است. از مجموع ۳۷ نفر، ۳۳ نفر با حال عمومی خوب از بيمارستان مرخص شدند و ۲ نفر هنوز بستری و ۲ نفر از اين تعداد نيز فوت كردند.

سخنگوی شورای سلامت كيش گفت: پیش بینی می شود که در بازه زمانی دهم تا بیستم فروردین با حداکثر تعداد بیماران مبتلا به ویروس کرونا در کیش مواجه خواهیم بود و با توجه به محدودیت های ایجاد شده در تفرجگاه ها و پارک های ساحلی کیش، از مردم می خواهیم با در خانه ماندن و بیرون نیامدن غیرضرور در جهت قطع زنجیره انتقال ویروس کمک کنند.

 

پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹

سخنگوی شورای سلامت کیش از ثبت ۲ بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در جزیره کیش خبر داد. 

دکتر محمدرضا رضانیا افزود: از ابتدای شيوع بيماری تاكنون آمار مبتلايان به ويروس كرونا در جزیره کیش به ۳۵ نفر رسيده است.

 

سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹

سخنگوی شورای سلامت کیش از ثبت ۲ بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در جزیره کیش خبر داد. 

دکتر محمدرضا رضانیا افزود: از ۱۰ نمونه ای كه از بيماران بستری مشكوك به ويروس كرونا برای آزمايشگاه مرجع ارسال شده بود پاسخ ۲ نفر از اين تعداد مثبت اعلام شد.

وی افزود: از ابتدای شيوع بيماری تاكنون آمار مبتلايان به ويروس كرونا در جزیره کیش به ۳۳ نفر رسيده است.

دكتر رضانيا گفت: از ۹ نفر بيمار بستری در بيمارستان يك نفر مبتلا به ويروس كرونا بستری و ۵ نفر نيز منفی و ۳ نفر نيز منتظر پاسخ آزمايش هستند.

وی گفت: از مجموع ۳۳ نفر ۳۰ نفر با حال عمومی خوب از بيمارستان مرخص شدند و ۱ نفر هنوز بستری و ۲ نفر از اين تعداد نيز فوت كردند.

سخنگوی شورای سلامت كيش گفت: توصيه ما به شهروندان جزيره كيش ماندن در خانه است، مايحتاج زندگی خود را در ساعات خلوتی فروشگاهها خريداری كنند.

دكتر رضانيا با بیان اینکه تنها راه شكست ويروس كرونا دوری از تجمعات است، افزود: افرادی كه عليرغم توصيه های مداوم در پاركها و برخی اماكن تردد می كنند در جريان باشند كه قطعا در معرض آلودگی به ويروس كرونا قرار می گيرند چرا كه تماس با سطوح، آلاچيق ها و صندلی ها باعث انتقال بيماری خواهد شد.

 

دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹

سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: در ۷۲ ساعت گذشته، کیش مورد جدید کرونا مثبت نداشته است.

وی درخصوص آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا، ۲۹ اسفند ۹۸ اعلام کرده بود: از مجموع ۶۰ مورد بستری آزمايش ابتلا به ویروس کرونا ۳۱ نفر مثبت شده است و از از این تعداد متاسفانه ۲ نفر فوت كردند.

براساس آخرین آمار رسمی اعلام شده در استان هرمزگان تا پايان روز سوم فروردين ۲ نفر به مبتلایان به ویروس کرونا افزوده شد و شمار مبتلایان به این ویروس به ۱۴۸ نفر رسید.

 

پنج شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸

سخنگوی شورای سلامت کیش در آخرین شب از سال ۹۸ از مثبت شدن نتایج آزمایش ۳ بیمار دیگر در بیمارستان کیش خبر داد.

 

چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸

سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: ۵ بیمار جدید ديگر مبتلا به ویروس کرونا در کیش شناسایی شد.

 

دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸

دکتر رضانیا سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: با اضافه شدن ۸ مورد مثبت مبتلا به ویروس کرونا در جزیره کیش مبتلایان به این بیماری به ۲۱ نفر رسید.

دکتر رضانیا افزود: براساس نتایج آزمایش های که با چند روز تاخیر رسید با اضافه شدن ۸ مورد مثبت مبتلا به ویروس کرونا در جزیره کیش مبتلایان به این بیماری به ۲۱ نفر رسید.

وی گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا در کیش تاکنون ۵۴ نفر مشکوک به بيماري بستری شدند که از این تعداد نتایج آزمایش ۲۱ نفر مثبت، ۱۷ نفر از موارد مثبت تاکنون ترخیص شدند ، ۲ نفر از این تعداد هنوز بستری و ۲ نفر نیز فوت شدند.

دکتررضانیا گفت: نمونه آزمایش ۲۰ نفر از موارد بستری منفی اعلام شد و ۱۲ نفر دیگر در بیمارستان منتظر پاسخ آزمایشگاه هستند.

وی درخصوص حال عمومی موارد جدید مثبت اعلام شده در بیمارستان گفت: خوشبختانه حال عمومی این افراد خوب است و امیدواریم پس انجام درمان با حال خوب ترخیص شوند.

سخنگوی شورای سلامت کیش افزود: جهش آماری مبتلایان به ویروس کرونا در جزیره ناشی از تاخیر چند روزه در اعلام پاسخ نمونه آزمایش هاست.

وی افزود: این جهش آماری نشان دهنده این است که ذخیره آلودگی در جزیره به ویروس به دلیل انجام مسافرت هاست.

وی از مردم خواست تا تجمع نکنند و در خانه بمانند تا زنجیره انتقال ویروس کرونا قطع شود.

وی با اشاره به مسافرت کیشوندان گفت: اوایل فروردین در جزیره کیش دچار آلودگی بیشتری از ویروس کرونا خواهیم بود و با توجه به امکانات درمانی موجود رسیدگی همزمان به مبتلایان به ویروس کرونا بسیار سخت خواهد بود.

دکتر رضانیا از مردم ایران خواست به جزیره کیش سفر نکنند و با سفر نکردن به این جزیره به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا کمک کنند.

 

یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸

به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، در ۲۴ ساعت گذشته مورد جدیدی از کرونا در کیش ثبت نشده و تعداد مبتلایان به کرونا در جزیره کیش از ابتدای شیوع اپیدمی، ۱۳ نفر است.

 

شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته مورد مثبت ابتلای به کرونا در استان نداشته ایم و شمار مبتلایان همچنان ۸۳ مورد است.

 

جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۸

سخنگوی شورای سلامت کیش از فوت یکی دیگر از مبتلایان به ويروس کرونا در بیمارستان کیش خبر داد.

دکتر رضانیا با اشاره به فوت بیمار مبتلا به ویروس کرونا گفت: آقای ۶۷ ساله مسافر از کاشان و مبتلا به ویروس کرونا و دارای دیابت کنترل نشده به دلیل ایست قلبی فوت کرد.

وی گفت: آمار جدید مثبت نیز به دلیل اینکه نتایج آزمایشها فردا اعلام می شوند هنوز اعلام نشده است.

دکتر رضانیا افزود: تعدادی از بیماران مثبت به ویروس کرونا در بیمارستان مراحل درمان را می گذرانند و خوشبختانه بیمار بدحال نداریم.

سخنگوی شورای سلامت کیش از مردم خواست با در خانه ماندن و بیرون نیامدن غیرضرور در جهت قطع زنجیره انتقال ویروس کمک کنند.

 

پنجشنبه  ۲۲ اسفند ۱۳۹۸

سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: براساس آمار جدید وزارت بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان که از آزمایشگاه مرجع گرفته شده نتیجه آزمایش یک نفر دیگر مثبت اعلام شد.

دکتر محمدرضا رضانیا افزود: آمار کرونا در کیش از ابتدای شیوع اپیدمی تا کنون در کیش کشف شده به ۱۳ مورد افزایش یافت.

وی افزود: ازاین تعداد مبتلا به ویروس کرونا در کیش یک نفر فوت شد و ۹ نفر با حال عمومی خوب ترخیص شدند و ۲ نفر در حال حاضر در بیمارستان بستری هستند و حال عمومی آنها خوب است و امیدواریم در چند روز آینده ترخیص بشوند.

وی گفت: توصیه می کنم مردم ماندن در خانه را جدی بگیرند تا موارد مثبت روز به روز کمتر بشود و از این اپیدمی بتوانیم عبور بکنیم.

 

چهارشنبه  ۲۱ اسفند ۱۳۹۸

دکتر فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در بخش خبری سیمای خلیج فارس با اشاره به اینکه آمار مثبت مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته اعلام نشده ،گفت: اشتباه تایپی در آمار اداره روابط عمومی وزارت بهداشت علت اعلام ۱۰ نفر مثبت برای استان هرمزگان بود که خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته آمار مثبتی و فوتی هم ثبت نشده است.

وی افزود:براساس آمار اعلامی از ۶۳۴ بیمار با بیماری حاد تنفسی بستری شده اند از ابتدای شیوع کرونا در کشور ۵۱۶ نفر مرخص شده اند.

فرشیدی گفت: از ۶۹ نفر مبتلا به ویروس کرونا در شب گذشته ۴۸ نفر مرخص و ۱۴ نفر بستری و یک نفر بدحال داریم.

در استان در مجموع ۱۰۵ نفر با تشخیص بیماری حاد تنفسی بستری هستند.

 

سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸

سخنگوی شورای سلامت کیش از ثبت شش بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در کیش خبر داد و گفت: آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کیش به ۱۲نفر رسید.

محمدرضا رضانیا، مدیر مرکز توسعه سلامت کیش و سخنگوی شورای سلامت در این‌خصوص گفت: از ابتدای این اپیدمی در كشور ، تعداد ٣٥ بیمار حاد تنفسی در بخش تنفس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی كیش بستری شدند.

وی افزود: از این ٣٥ نفر، ٢١ نفر مشكوك به كرونا بودند كه تست ١٥ نفر منفی شد و ٦ نفر با تست مثبت نیز بهبود یافته و مرخص شدند.

سخنگوی شورای سلامت كیش عنوان كرد: متاسفانه پس از اعلام نتایج نمونه‌گیری‌های گذشته، امشب مجدد ٦ مورد مثبت به موارد قبلی افزوده شد كه در مجموع از ابتدای اپیدمی تاكنون، شاهد ١٢ مورد مثبت در كیش بودیم كه از این تعداد، ٦مورد به حال عمومی خوب مرخص شدند، ٥ نفر با تست مثبت بستری هستند و متاسفانه یك نفر فوتی داشتیم.

رضانیا گفت: در حال حاضر نیز ١٣ بیمار در بیمارستان كیش بستری شده‌اند كه ٥ مورد مثبت بستری تحت مراقبت بوده و حال عمومی آنها خوب است، جواب تست ٢ نفر منفی شد و ٦ نمونه نیز برای جواب قطعی ارسال شده كه به محض دریافت، نتیجه را اعلام می‌كنیم.

وی با اشاره به وجود ناقلان ویروس كووید ١٩ در جامعه كه در دوره نهفتگی و بدون هیچگونه علایمی در جامعه تردد می‌كنند، بر عدم حضور كیشوندان در مجامع عمومی، در خانه ماندن و قرنطینه خانگی، رعایت ضوابط بهداشت فردی، شستشوی مكرر دست‌ها و ضدعفونی سطوح و خودداری از مسافرت تاكید كرد.

دكتر رضانیا افزود: درصورت عدم رعایت موارد پیشگیرانه، طول بیماری و تعداد مبتلایان هر روز بیشتر خواهد شد؛ به تذكرات توجه كنید تا بیماری كنترل و خاموش شود.

 

یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸

سخنگوی شورای سلامت کیش از ثبت سه بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در کیش خبر داد و گفت: با مثبت شدن نتیجه آزمایش سه نفر دیگر، آمار کرونا در کیش به شش نفر رسیدند که یکی از آن‌ها روز گذشته فوت شد.

به گفته دکتر محمدرضا رضانیا، در حال حاضر ۲ مورد از ۵ مورد مثبت، با حال عمومی خوب از بیمارستان کیش ترخیص شده و در قرنطینه قطعی در خانه به سر می برند و ۳ مئرد دیگر هم در بیمارستان بستری هستند که حال عمومی آن ها خوب است و یکی از آنها احتمالا فردا ترخیص خواهد شد. 

رضانیا همچنین گفت: آزمایش چندین مورد مشکوک به کرونا هم به آزمایشگاه ارسال شده که نتیجه به محض دریافت جواب، به اطلاع عموم خواهد رسید.

 

پنجشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸

سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: آزمایش سومین بیمار مبتلا به کرونا در کیش مثبت اعلام شد.

دکتر محمدرضا رضانیا افزود: از آغاز شیوع بیماری کرونا در کشور تاکنون ۲۱ مورد مشکوک به کرونا در بیمارستان کیش بستری شدند.

وی گفت: از تعداد ۲۱ نفر ۸ نمونه برداری منفی اعلام شد و یک نمونه آزمایش نيز امروز مثبت اعلام شد که در مجموع بیماران مبتلا به کرونا در بيمارستان كيش به سه نفر رسید.

سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: تعداد سه نمونه برداري ديگر نیز برای تکرار آزمایش ارسال شده و نتايج مابقی آزمایش ها هنوز اعلام نشده است.

دکتر رضانیا افزود: آزمايش مابقی موارد بستری نیز امشب به آزمایشگاه مرجع ارسال می شود.

وی با تکذیب نشر برخی شایعات درخصوص فوت مبتلایان به کرونا در کیش درفضای مجازی گفت: از سه نفر از مبتلایان به کرونا در بیمارستان کیش یک نفر بدحال است که به دستگاه متصل است و دو نفر دیگر حال عمومی مطلوبی دارند و احتمالا در دو سه روز آینده مرخص خواهند شد.

سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: مردم و ساكنان جزيره كيش برای پیشگیری از ابتلا در منزل بمانند، در جاهای شلوغ وارد نشوند و موارد بهداشتی را رعایت کنند.

دکتر رضانیا با اشاره به اینكه احتمالا دوره بزرگتری از بیماری در کشور اتفاق بیفتد، گفت: امیدواریم با مشارکت مردم درخصوص رعایت موارد بهداشتی بتوانیم جزیره کیش را از ابتلا به بيماری كرونا مصون نگه داریم.

 

سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸

سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: ۲بیمار مبتلا به کرونا در کیش شناسایی شد.

بر اساس اعلام سخنگوی شورای سلامت کیش از مجموع ۱۶بیمار مشکوک به کرونا که مورد آزمایش و نمونه برداری قرار گرفتند ۲بیمار مبتلا به کرونا شناسایی شدند.
وی افزود: در حال حاضر ۷بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان کیش بستری هستند که حال برخی از آنان رو بهبود است.

سخنگوی شورای سلامت از مردم خواست نکات بهداشتی را رعایت کنند، سفر نروند، در منزل بمانند و دستهای خود را مرتب بشویند.

دکتر رضانیا اعلام کرد: اخبار مربوط به مبتلایان کرونا و آمارهای جدید هر شب ساعت ۲۰ از طریق رسانه ملی (صداوسیمای مرکز کیش) به اطلاع مردم می رسد. وی از مردم خواست نگران نباشند و اخبار را از مراجع رسمی پیگیری کنند.

 

برای اطلاع از آمار و اخبار مبتلایان به ویروس کرونا در جزیره کیش ، سایت نایس کیش را دنبال کنید.

منبع

 

 

 
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *