آموزش بازیگری پیشرفته در کیش

:: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

آموزش بازیگری پیشرفته در کیش

فرهنگسرای سنایی کیش برگزار می کند:

دوره آموزش بازیگری پیشرفته (بدن، بیان، حرکت)

مدرس : محمدرضا سلمانیان 

 

آموزش بازیگری پیشرفته در کیش

 

مکان: جزیره زیبای کیش، فرهنگسرای سنایی کیش

تلفن تماس جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر درباره آموزش بازیگری پیشرفته در کیش : ۰۹۱۲۲۶۴۶۹۲۱

 

آموزش بازیگری پیشرفته در کیش توسط استاد محمدرضا سلمانیان : این دوره با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش در فرهنگسرای سنایی کیش برگزار می شود و شامل دوره های آموزش بازیگری پیشرفته شامل بدن، بیان و حرکت است. محمدرضا سلمانیان هنرمند ساکن جزیره کیش و بازیگر تئاتر است که تاکنون کلاسهای آموزش بازیگری متعددی در جزیره برگزار کرده است.

بازیگری کاری دشوار است ولی با فراگیری فنون آن می شود این سختی را از بین برد. در بازیگری تئاتر مهارت بیشترین اهمیت را دارد چرا که تکنیک در تکامل شکل بازی موثر است.

بازیگر در روی صحنه زیر ذره ببین است او علاوه بر زیبای اندام بایستی دارای آمادگی جسمانی برای بازی و حرکات نمایشی را داشته باشد. این هم مستلزم کار و تمرین است، او علاوه بر این باید توانایی کنترل تمام بدنش را داشته باشد و این آمادگی را در کلیات بدن متوقف نکند.

عنصر بیان وسیله دیگریست که بازیگر با کمک گرفتن ازآن با دیگران ارتباط برقرار می کند و ازاین طریق به بیان اندیشه ها و احساس های مشخص و دقیق خود دست می زند. بنابراین می توان چنین نتیجه گرفت که هرچه صدای بازیگر حساس تر و کارآمدتر باشد، منظور آنرا به نحوی دقیق تر آشکار خواهد کرد.