انتصاب خسرو نشان به سمت معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش

:: کد خبر : 23605 :: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

انتصاب خسرو نشان به سمت معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش : با حکمی از سوی دکتر مظفری، خسرو نشان به عنوان معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد.

 

انتصاب خسرو نشان به سمت معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش

در حکم صادر شده از سوی غلامحسین مظفری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش خطاب به خسرو نشان آمده است: «نظر به شایستگی و تجربیات ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان معاون گردشگری منصوب می شوید.»

امید است در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) سال “جهش تولید” نامگذاری شده است با عنایت خداوند متعال پیوسته قرین توفیق باشید.

گفتنی است خسرو نشان فارغ‌التحصيل دكترای فقه و مبانی حقوق اسلامی از دانشگاه تهران و عضو هيات علمی دانشگاه شهيد چمران اهواز است. او که سال‌ها به عنوان مدیرگروه فقه و مبانی حقوق اسلامی در این دانشگاه خدمت کرده است پیش از این مدیریت هنری معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش را بر عهده داشت.

وی در عرصه مديريت فرهنگی، مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، رییس مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت فرهنگی دانشگاه شهید چمران اهواز و مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان را در کارنامه دارد.

همچنین در حوزه‌ فعاليت‌های فرهنگی و هنری،‌ دبير جشنواره‌ فیلم‌های اجتماعی آبادان، دبير جشنواره‌ بین المللی فیلم کوتاه اصفهان، دبير جشنواره‌ بین المللی تئاتر طنز اصفهان، دبير ‌جایزه ادبی اصفهان، دبير جشنواره‌ بین المللی تئاتر فجر، دبير جشنواره‌ بین المللی تئاتر عروسکی تهران، دبير جشنواره‌ بین المللی فیلم‌های علمی اهواز و تولید فیلم تعزیه (تمرین آخرین) به کارگردانی ناصر تقوایی و ثبت تعزیه در یونسکو را تجربه کرده است.

خسرو نشان، عضو هیات داوران جشنواره بين‌المللی فيلم “علم و تصوير” فرانسه نیز بوده است.

 

 

منبع

 
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *