اولین دوره مسابقات کبدی قهرمانی جوانان جهان در کیش

:: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

اولین دوره مسابقات کبدی قهرمانی جوانان جهان در کیش

 

اولین دوره مسابقات کبدی قهرمانی جوانان جهان در کیش

 

زمان: دوشنبه ۲۰ آبان لغایت جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸

مکان: جزیره زیبای کیش، مجموعه ورزشي المپيک کيش

 

اولین دوره رقابتهای قهرمانی کبدی جوانان جهان با حضور کشورهای مختلف از ۲۰ تا ۲۴ آبان ۱۳۹۸ در جزیره کیش برگزار می شود.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش و براساس آخرین هماهنگیهای انجام شده در نشست مشترک عباس اورسجی رئیس فدراسیون کبدی جمهوری اسلامی ایران با مدیرعامل منطقه آزاد کیش و مسئولان امور ورزش این جزیره، منطقه آزاد کیش آماده برگزاری این رویداد بین المللی و هرگونه همکاری در این زمینه است.

در نشست مشترک رئیس فدراسیون کبدی و سرپرست موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش با غلامحسین مظفری مدیرعامل منطقه آزاد در مهرماه ۹۸ برگزار شد، آخرین هماهنگی های لازم جهت برگزاری اولین دوره مسابقات کبدی قهرمانی جوانان جهان در کیش انجام شد.

پس از این دیدار و در نشستهای بعدی چگونگی تقسیم وظایف و هماهنگی های لازم در بخش های مختلف از جمله پوشش خبری، مراسم افتتاحیه و اختتامیه، انتقال ورزشکاران خارجی و استقبال فرودگاهی در محل موسسه ورزش و تفریحات سالم برگزار شد.

اولین نشست برنامه ریزی و هماهنگی رقابتهای قهرمانی کبدی جوانان جهان اواخر شهریور ماه گذشته با حضور دبیرکل فدراسیون آسیایی کبدی و رئیس فدراسیون کبدی ایران در کیش برگزار شد.

تفاهمنامه اجرایی این رویداد بین المللی، سوم شهریور ۹۸ در نشستی با حضور غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و اورسجی رئیس فدراسیون کبدی کشور در محل فدراسیون کبدی امضا شد.

جزیره کیش با برخورداری از ۶ هزار متر فضای مسقف و بیش از ۱۴۰هزار متر فضای باز ورزشی دارای امکانات و زیر ساختهایی مناسب و استاندارد برای برگزاری مسابقات ملی و بین المللی است.

توسعه ورزش قهرمانی و پهلوانی از جمله برنامه های راهبردی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش است.

نیاز نداشتن روادید برای ورزشکاران و مهمانان خارجی جهت سفر به کیش، امکانات اقامتی پیشرفته، نبود ترافیک و حمل و نقل روان شهری از دیگر ویژگیهای است که این جزیره را به مکانی مناسب برای برگزاری رویداد های ورزشی بین المللی تبدیل کرده است.

 

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *