برگزاری مراسم افتتاح کلاب بانوان هتل شایگان کیش

:: کد خبر : 19345 :: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

برگزاری مراسم افتتاح کلاب بانوان هتل شایگان کیش : مجموعه ورزشی بانوان هتل شایگان با امکانات متنوع ورزشی و تفریحی مختص بانوان، در روز کیش به بهره برداری رسید.

 

برگزاری مراسم افتتاح کلاب بانوان هتل شایگان کیش

در آیین افتتاحیه این مجموعه که با همکاری اداره امور زنان سازمان منطقه آزاد کیش و با حضور جمعی از مسئولین سازمان منطقه آزاد کیش، فعالان گردشگری و هتلداری و بانوان جزیره کیش برگزار شد، سرکار خانم خرمیان مدیرکل هتل شایگان کیش در سخنانی با اشاره به اهمیت توجه به نیازها و دغدغه های بانوان جزیره کیش گفت: همواره فقدان یک مجموعه ورزشی و تفریحی ویژه بانوان در کیش احساس می شد و به همین دلیل، برآن شدیم تا با راه اندازی مجموعه ای با امکانات کامل و مختص بانوان، این کمبود را جبران کرده و قدمی مثبت در جهت رفاه و سلامت جسم و روان بانوان جزیره زیبای کیش برداریم.

وی افزود: کلاب بانوان شایگان در فضایی بالغ بر ۹۰۰ مترمربع ایجاد شده و امکانات متنوعی نظیر سالن ورزشی و یوگا، آرایشگاه، سالن ماساژ، مزون لباس، بافت مو و نقش حنا، عکاسی و کافی شاپ را شامل می شود.

در این مراسم معاونان گردشگری و فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش، رئیس جامعه هتلداران کیش، رئیس اداره امور زنان کیش، اعضای شورای شهر کیش، هیئت مدیره شرکت آرین پارسه کیش، مدیران هتل ها، فعالان گردشگری و جمعی از بانوان هنرمند جزیره کیش حضور داشتند.

 

منبع

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *