تأکید بر استفاده از خدمات شرکتهای دارای مجوز خدمات سمپاشی در کیش

:: کد خبر : 18083 :: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

تأکید بر استفاده از خدمات شرکتهای دارای مجوز خدمات سمپاشی در کیش : شرکت‌های خدمات سمپاشی اماکن و منازل در جزیره کیش باید مجوز وزارت بهداشت داشته باشند.

 

تأکید بر استفاده از خدمات شرکتهای دارای مجوز خدمات سمپاشی در کیش

دکتر رضانیا رئیس مرکز توسعه سلامت کیش با اشاره به اينكه مشاهده شده برخی افراد بدون تخصص اقدام به استفاده از سموم خطرناک جهت سمپاشی در منازل می كنند،گفت: اين اقدام خطرناك باعث مي شود سلامتی و جان خود و دیگر افراد به خطر بيفتد.

وی تاکید کرد: هرگونه فعالیت و مبارزه با حشرات و جوندگان موذی در اماکن عمومی و خانگی باید توسط شرکتهای دارای مجوز از معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مربوطه و استفاده از سموم مجاز مورد تایید وزرات بهداشت انجام شود و اینکه حضور مسئول فنی شرکت الزامی است.

دكتر رضانيا گفت: مشاهده شده برخی افردا سودجو و فاقد مجوز ، اقدام به تبلیغ و سم پاشی غیرمجاز در اماکن و مراکز خانگی می کنند و متاسفانه باعث عواقب ناگوار و غیرقابل جبران می شوند.

رئيس مركز توسعه سلامت كيش گفت: از ساكنان تقاضا می شود برای حفظ سلامت خانواده و همسایه خود از سمپاشی اماکن توسط فرد و یا شرکتهای غیر مجاز خودداری كنند.

دكتر رضانيا گفت: ساكنان كيش می توانند برای آگاهی از شرکت های دارای مجوز با شماره تماس ۰۷۶۴۴۴۲۳۳۱۱ خط مستقیم واحد بهداشت محیط مرکز توسعه سلامت کیش تماس بگیرید.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *