تخلف گمرک در صدور مجوز دو ماهه تردد خودروهای مناطق آزاد کشور

:: کد خبر : 16820 :: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

تخلف گمرک در صدور مجوز دو ماهه تردد خودروهای مناطق آزاد کشور : سردارهادیان فر در بازدید سر زده از جزیره کیش اعلام کرد مدت زمان مرخصی خودروهای مناطق آزاد برای تردد در کشور یک ماه است.

 

تخلف گمرک در صدور مجوز دو ماهه تردد خودروهای مناطق آزاد کشور

سردارهادیان فر در بازدید سر زده از جزیره کیش با بیان این که مدت زمان مرخصی خودروهای مناطق آزاد برای تردد در کشور یک ماه است، تاکید کرد: مجوزی که گمرک برای تردد پیوسته دو ماهه برای خودروها صادر کرده است تخلف است.

رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به توقیف چندین خودرو مناطق ازاد به ویژه خودروهای مناطق آزاد کیش در استانهای کشور همچون تهران، اصفهان و شیراز گفت: به دلیل اینکه گمرک برای این خودروها مجوز تردد دوماهه صادر کرده و این خلاف قوانین است، این خودروها توقیف شده اند، اما با نزدیکی به ایام مبارک اعیاد قربان و غدیر،دستور رهاسازی خودروها و بازگشت انها به مناطق آزادشان را صادر کرده ایم.

سردار سید کمال هادیانفر ورود خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی سی مناطق آزاد به کشور به جز خودروهای آمریکایی را بلامانع دانست و تاکید کرد: خودروهای کشور های همسایه که در کشور در حال تردد هستند به دلیل موضوع گردشگری بوده و برای آنها منعی وجود ندارد.

 

منبع