تشدید طرح های ترافیکی در کیش

:: کد خبر : 14939 :: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

تشدید طرح های ترافیکی در کیش : معاون اجتماعی پلیس کیش از تشدید طرح های ترافیکی در کیش خبر داد.

 

تشدید طرح های ترافیکی در کیش

سروان محمد زنگانه به اهمیت موضوع رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در جزیره کیش اشاره کرد و گفت: برای اینکه به روزهای مطلوب فرهنگ ترافیک در کیش برگردیم نیاز به مشارکت عمومی همه دستگاه ها و مردم است.

وی افزود: طرح برخورد با تخلفات راهنمایی و رانندگی در قالب گشت های كنترل نامحسوس با مشارکت ۱۰۰درصدی معاونين و رؤسای پليس های تخصصی فرماندهی انتظامی و پایگاه دریابانی کیش از روز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۸ در تمامی معابر جزیره کیش اجرا خواهد شد.

زنگانه تصریح کرد: امروزه عدم توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی در جزیره کیش به ویژه از سوی ناوگان حمل و نقل عمومی را شاهد هستیم که این موضوع موجب شده است تا از طریق تماس های مردمی با ۱۱۰ ، ۱۹۷ و رسانه های جمعی، شاهد نارضایتی های عمومی در جزیره باشیم.

معاون اجتماعی پلیس کیش در ادامه افزود: متأسفانه بیش از ۹۰ درصد تخلفات راهنمایی و رانندگی در سال ۱۳۹۷ و ۲ ماهه ۱۳۹۸ از سوی کیشوندان و رانندگان حوزه حمل و نقل عمومی جزیره صورت گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه توجه به قوانین از ضروریات حفظ نظم و امنیت در هر جامعه است گفت: امیدواریم با اجرای طرح های پیشگیرانه پلیس و مشارکت عمومی مردم در رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی دیگر شاهد حوادث تلخ در جزیره زیبای کیش نباشیم.

زنگانه افزود: مشارکت عمومی همه دستگاه ها و مردم می تواند در حل مشکلات و معضلات این حوزه نتایج مطلوبی را محقق سازد و جریمه کردن و برخورد سلبی از سوی پلیس تنها راه حل نیست.

سروان محمد زنگانه گفت: تشدید اجرای طرح های پیشگیرانه پلیس در مواقع لزوم و بر اساس نیاز جامعه پیش بینی و بصورت ویژه اجرا می شود.

 

منبع