حمایت از فعالان اقتصادی از اولویت‌های ناجا

:: کد خبر : 18069 :: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

حمایت از فعالان اقتصادی از اولویت‌های ناجا : حمایت از افرادی که در راستای قانون، به فعالیت اقتصادی مشغولند یکی از اولویت‌های نیروی انتظامی است.

 

حمایت از فعالان اقتصادی از اولویت‌های ناجا

سرهنگ جمالی فرمانده منطقه ویژه انتظامی کیش گفت در برگزاری همایش پلیس، امنیت و اصناف در کیش با بیان اینکه اصناف و بازاریان، قلب تپنده اقتصاد جامعه هستند گفت : امنیت موجب بهبود فضای کسب و کار خواهد شد و هدف پلیس، مشارکت با اصناف برای برقراری امنیت و از بین بردن ناهنجاری های اجتماعی است.

سرهنگ جمالی افزود: فعالان اقتصادی که در فضایی سالم و بر اساس قوانین و مقررات به فعالیت اقتصادی و کسب و کار مشغولند مورد حمایت نیروی انتظامی قرار می گیرند.

وی ادامه داد: تعامل پلیس و اصناف، گره گشای مشکلات اجتماعی و اقتصادی است و موجب کاهش آسیبهای اجتماعی می شود و همه تلاش پلیس، فراهم کردن شرایط برای فعالیت اقتصادی، تجاری و رونق کسب و کار در جامعه است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به شعار (پلیس هوشمند، امین مردم) گفت: هر اندازه که پلیس در افزایش اعتماد عمومی جامعه بهتر عمل کند به سمت هوشمند سازی حرکت کرده است.

سعید پور علی با بیان اینکه نیروی انتظامی در زمینه ایجاد امنیت، کارنامه ی موفقی داشته است گفت: نیروی انتظامی مقتدر، هزینه های تامین امنیت را پایین می آورد و امروز نیروی انتظامی ما، با اقتدار کامل با ناهنجاری های اجتماعی مقابله می کند.

مدیر عامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش و مدیر عامل جامعه هتلداران کیش نیز به عنوان نمایندگان اصناف جزیره کیش، از تلاش نیروی انتظامی در برقراری امنیت، قدردانی کردند.

 

منبع