همایش دوچرخه سواری همگانی در کیش به نفع نیازمندان

:: کد خبر : 12999 :: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

همایش دوچرخه سواری همگانی در کیش به نفع نیازمندان برگزار می شود. 

همایش دوچرخه سواری همگانی در کیش به نفع نیازمندان

آخرين همایش دوچرخه سواری همگانی سال ٩٧ كيش با هدف کمک به نيازمندان برگزار می شود.

هیات همگانی موسسه ورزش و تفریحات سالم در نظر دارد همایش دوچرخه سواری همگانی در کیش به نفع نیازمندان را روز جمعه ۲۴ اسفند ماه ۱۳۹۷  با هدف کمک مالی به خیریه جازموریان از ساعت ۷ صبح در پارک کیبل اسکی کیش برگزار کند.

تمامی علاقمندان در جزیره زیبای کیش می توانند برای شرکت در اين همايش خيرخواهانه با هدف كمك به نيازمندان روز جمعه به پارک کیبل اسکی  مراجعه کنند.

 

منبع

 

در وانفسای توسعه بی رویه زندگی شهری و پر ترافیک امروزی قطعا وسیله ای که فارغ از هرگونه آلایندگی و عدم مصرف سوخت های تجدید ناپذیر بتواند ضمن بالا بردن تحرک جسمی و ذهنی انسان را طی زمانی مناسب به مقاصد روزمره بین هفته و حتی تفریحی آخر هفته برساند، بی شک از ارزش بیشتری بهره مند میباشد که نسبت به آن از دوچرخه میتوان بعنوان بهترین وسیله یاد نمود.

دوچرخه وسیله نقلیه ای ساده ، کم حجم ، غیر تجملاتی اما هوشمندانه ای ست که هم برای رفت و آمدی سریعتر (بواسطهء گذری پاک از ترافیک) و هم به منظور تفریح و ورزش کاربردی آسان اما گسترده ای دارد که مهمتر از هرچیز دارای مزایایی همچون دوستی با سلامت ، محیط زیست ، اقتصاد فردی و اجتماعی در شرایط ناپایدار زندگی مدرن و تجملاتی امروزی از طریق اقشار مختلف جامعه بویژه خانواده ها میباشد.