پلیس هوشمند زیرساخت اصلی افزایش حس امنیت در جامعه

:: کد خبر : 18062 :: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

پلیس هوشمند زیرساخت اصلی افزایش حس امنیت در جامعه : پلیس هوشمند به عنوان یکی از زیرساخت‌های اصلی افزایش حس امنیت در جامعه به شمار می‌رود.

 

پلیس هوشمند زیرساخت اصلی افزایش حس امنیت در جامعه

سرهنگ جمالی فرمانده انتظامی کیش در مراسم صبحگاه مشترك نيروهای نظامی و انتظامی كيش گفت: افزایش احساس امنیت در جامعه که مقوله ای مهمتر از امنیت محسوب می شود حاصل کار مشترک و تعامل سازنده مردم و نیروهای نظامی و انتظامی است.

وی با اشاره به اینکه پلیس هوشمند به عنوان یکی از زیرساخت های اصلی افزایش حس امنیت در جامعه به شمار می رود، از مسوولان خواست تا نسبت به نیازمندی های هوشمند سازی پلیس همچون نصب چی پی اس خودرویی، دوربین های البسه و دوربین های پایش تصوری همکاری بیشتری کنند.

امام جمعه اهل سنت کیش هم گفت: حافظان ناموس و جان و مال مردم همیشه و در همه صحنه ها حضور دارند تا به امنیت پایدار کشور لطمه ای وارد نشود.

شیخ یعقوب شمس اتحاد و یکپارچکی را رمز پیشبرد اهداف توسعه ای کشورو حفظ امنیت پایدار بیان کرد.

پورعلی معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش هم اخلاق، قانون مداری و صداقت را سه محور اصلی امین بودن نیروهای نظامی و انتظامی در نزد مردم برشمرد و گفت: قابل اعتماد بودن موضوع دیگری است که در کنار حفظ کرامت و شان شهروندان چهره بی بدیلی از پلیس در طراز انقلاب ارائه خواهد کرد.

 

منبع