پیام تبریک دکتر مظفری به مناسبت عید قربان

:: کد خبر : 16836 :: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

پیام تبریک دکتر مظفری به مناسبت عید قربان : دکتر غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت فرا رسیدن «روز عرفه» و «عید قربان» پیام تبریک صادر كرد.

در متن پیام تبریک دکتر مظفری به مناسبت عید قربان آمده است:

 

پیام تبریک دکتر مظفری به مناسبت عید قربان

به نام خدا

فرارسیدن عید سعید قربان باشکوه‌ترین تجلی خضوع و بندگی مومنان در برابر حضرت حق، بر تمامی مسلمانان جهان به ویژه ساکنان و گردشگران جزیره زیبای کیش فرخنده و مبارک باد.

 دهمين روز ازماه ذی الحجه جشن رهایی از اسارت نفس، منيت های زمينی و تعلقات دنيوی است. سالروز مرور زيباترين درس عبوديت در مكتب پيامبری وارسته كه فرزند خويش را به مسلخ عشق برد تا بشريت بياموزد برای رهايی از اسارت نفس و رسيدن به قرب الهی می بايست از بند حصار وابستگی رها شد.

در غروب عرفه، عطر استجابت دعای بندگان بر سر سجاده های نيايش مشام جان مسلمانان را می نوازد و  عاشقان كوی دوست را  بشارت می دهد كه با توسل  به مقام ربوبیت حضرت حق و دل كندن از غير او ، مسير سعادت و نيكبختی را برگزيده اند.  

 اينك و در روزهايی كه معطر به عطر عرفه است از ساکنان کیش و شرکت کنندگان عزیز در مراسم دعای عرفه التماس دعا دارم که از حضرت حق  فلاح و رستگاری همه ما و اعطای توفیق شناخت حقیقی حضرتش و راه پیامبران الهی را طلب کنند.

 با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه هموطنان و حجاج بیت‌الله‌الحرام و تبریک عید بزرگ قربان از پیشگاه با عظمت پروردگار وحدت و برادری همه مسلمانان، سربلندی روزافزون جهان اسلام و برقراری صلح جهانی را خواستارم.

 

 غلامحسین مظفری

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش

 

منبع