پیام تبریک دکتر مظفری به مناسبت ولادت امام رضا (ع)

:: کد خبر : 24071 :: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

پیام تبریک دکتر مظفری به مناسبت ولادت امام رضا (ع) : دکتر غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش طی پیامی فرا رسیدن ولادت حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) را تبریک گفت.

 

پیام تبریک دکتر مظفری به مناسبت ولادت امام رضا (ع)

 در متن پیام تبریک دکتر مظفری به مناسبت ولادت امام رضا (ع) آمده است:

 

بسم الله النور

سالروز ولادت هشتمین ستاره سپهر سروری و سیادت، حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) بر همه شیعیان به ویژه ساکنان و گردشگران جزیره زیبای کیش تبریک و تهنیت باد.

امام رضا علیه السلام در توسعه حوزه معارف اسلامی، پاسداشت فرهنگ و فقه تشیّع، هدایت شیعیان و تربیت شاگردان برجسته نقش به سزایی داشت و پشتوانه علمی استواری برای پیش برد آرمان های فرهنگی خاندان رسالت بود.

این امام همام ضمن رسیدگی به امور فرهنگی، اجتماعی و مذهبی شیعیان، به سؤالات فکری و اعتقادی آنها پاسخ می داد و خلأ غیبت پدر را پر کرده و مایه دل گرمی و تسلّی خاطر مسلمانان بود.

اینک و پس از گذشت قرن ها هنوز حرم امن و باصفای امام مهربانی ها پناهگاه خيل دلشکستگان و حاجت منداني است كه به اميد شفاعت حضرتش از دور و نزديك راهی ديار توس مي شوند و دل های دردمند خویش را به دريای شفاعت و كرامتش دخيل می بندند.

امید است در سایه جود و کرم آن امام مهربانی و حجت الهی و به یمن برکت میلاد سراسر نور آن گوهر درخشان امامت همواره در زمره رهپویان طریق ائمه معصومین علیهم السلام، رستگار و پیروز باشید.

 

غلامحسین مظفری

رییس هیات مدیره و مدیرعامل

 

منبع

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *