پیام تسلیت دکتر مظفری به مناسبت شهادت امام علی

:: کد خبر : 15265 :: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

پیام تسلیت دکتر مظفری به مناسبت شهادت امام علی : پیام تسلیت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت فرا رسیدن لیالی قدر و سالروز شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) منتشر شد.

 

پیام تسلیت دکتر مظفری به مناسبت شهادت امام علی

در پیام تسلیت دکتر مظفری به مناسبت شهادت امام علی آمده است:

بسم الله النور

فرا رسیدن لیالی قدر و سالروز شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) را به ساکنان و گردشگران جزیره کیش و تمامی ارادتمندان و سوگواران آن حضرت تسلیت و تعزیت می گویم.

شب‌های قدر و هنگامه نزول قرآن از راه رسيد و بندگان را فرصتی ارزشمند فراهم شد تا در این ليالی پر نور بار ديگر آینه دل از زنگار گناه و معصیت، پاک کرده و دمی را در سايه بندگی و عبوديت، به تزکیه نفس و رسيدن به خلوص معنوی سپری کنند.

بندگان مخلص خداوند در این شب های اشک و دعا و استغاثه، سوگوار مولای عدالت گستری هستند که در محراب عبادت با شمشیر نفاق و کینه به خون نشست تا ندای فزت و رب الکعبه اش در ورای قرون و اعصار، زیباترین تجلی اخلاص و بندگی باشد. بزرگ مردی که ملائک شهامت و رشادت او را در خيبر و خندق و بدر و حنين ستودند. او که با سيره و سبک زندگی خود در همه عرصه ها درس آزادگی، گذشت، فداکاری، عدالت محوری و حق طلبی را به جهانیان آموخت. اينک که در شب‌های پر برکت قدر بار ديگر توفيق عبادت و بندگی و بهره‌گيری از معنويات خوان گسترده الهي نصيب همه بندگان شده، با ياد مولی الموحدین حضرت علی (ع) زير باران رحمت “ليله القدر” میايستيم تا جان‌هايمان تطهير شود و با درک درستی از ماموریت انسان در جهان هستی راه خویش را به سوی سعادت دنیا و آخرت هموار کنیم.

اميد که با پيروی از منش و سيره حضرت اميرالمومنين(ع) توفیق دستگيری از نيازمندان و ياری محرومان را یافته و در زمره رهروان واقعی آن حضرت قرار گیریم.

 

غلامحسین مظفری

رییس هیات مدیره و مدیر عامل

منبع