کنسرت فرزاد فرخ در کیش نوروز ۹۸

:: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

کنسرت فرزاد فرخ در کیش نوروز ۹۸

اجرای موسیقی زنده توسط فرزاد فرخ در جزیره زیبای کیش

 

کنسرت فرزاد فرخ در کیش نوروز 98

 

پنج‌شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۴

مکان: جزیره زیبای کیش، تالار شهر کیش

سه‌شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۴

جزیره زیبای کیش، پارک دلفین کیش، تالار مجلل پرشین

خرید بلیت کنسرت فرزاد فرخ در کیش نوروز ۹۸ از سایت ایران کنسرت

 

فرزاد فرخ متولد ۲ بهمن ۱۳۶۰ هجری شمسی است. او در شیراز به دنیا آمد. پدرش شیرازی و مادرش آبادانی است. او حدود ۱۰ سال در آبادان زندگی کرده‌است که الان در تهران زندگی می‌کند.

فرزاد فرخ در سال ۱۳۹۳ یک آهنگ ملایم به نام تو سر تری در ۷ اردیبهشت خواند که نشان دهد او خواننده است. پس از آن آهنگسازی و تنطیم کنندگی و ترانه‌سرا بودن را ایجاد کرد. نقش هنری او در آهنگ زمستون از محمد شریفت که در آن آهنگساز و تنظیم کننده بود و در آهنگ حس عاشقی از حامد همایون که در آن ترانه‌سرا و آهنگساز بود و در آهنگ پاییز از حسین محمدیان که در آن ترانه‌سرا و آهنگساز بود. او در سال ۱۳۹۷ دوباره خوانندگی را شروع کرد. اولین آهنگ او در سال ۱۳۹۶ آهنگ ملایم هوای تو است که خیلی معروف است و ۳ ریمیکس دارد؛ و آخرین آهنگ ۱۳۹۶ او آهنگ شاد گل قرمز است و دو ریمیکس دارد. اولین آهنگ او در سال ۲۰۱۷ آهنگ شاد اهل عاشقی است ولی ریمیکس ندارد و آخرین آهنگ ۱۳۹۷ او آهنگ شاد دردانه است.

فرزاد فرخ با انتشار دو آهنگ هوای تو و لبخند با همکاری امیر علی هدایت که در حوضه میکس و مسترینگ موزیک فعالیت دارد، به شهرت خود افزود. به این دلیل جزو محبوب ترین‌ها شد.