کنسرت گروه کیشیزا در کیش ۲۸ اسفند

:: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

کنسرت گروه کیشیزا در کیش ۲۸ اسفند ۹۷

کنسرت سیامک عباسی و گروه موسیقی الکترونیک (کیشیزا) در آبنمای موزیکال جزیره زیبای کیش

همراه با مراسم چهارشنبه آخر سال و آتش بازی

برگزارکننده: مجموعه آوای خلیج فارس کیش

 

کنسرت گروه کیشیزا در کیش 28 اسفند

 

زمان: سه شنبه ۲۸ اسفند ماه ۹۷ ، ساعت ۲۰:۳۰

مکان: جزیره زیبای کیش، آبنمای موزیکال خلیج فارس

تهیه اینترنتی بلیت کنسرت گروه کیشیزا در کیش ۲۸ اسفند از سایت ایران کنسرت

قیمت بلیت کنسرت گروه کیشیزا در کیش ۲۸ اسفند از ۷۰ هزار تا ۱۷۰ هزار تومان

 

سیامک عباسی متولد ۱۷ فروردین ۱۳۶۵ شاعر، ترانه‌سرا، آهنگساز، تنظیم‌کننده و خوانندهٔ ایرانی است. او در تهران و در خانواده‌ای ادبی به دنیا آمد، پدرش شاعر بود. دوران کودکی وی غرق در دنیای شعر و موسیقی گذشت به‌طوری‌که در طول دوران تحصیلی یک شنوندهٔ حرفه‌ای موسیقی محسوب می‌شد. از نوجوانی در دنیای شعر قدم می‌زد، ترانه‌سرایی را خیلی زود شروع کرده و زبان خود را نیز زود به دست آورد.

در ابتدای ورود به دبیرستان، توسط یکی از دوستانش با ساز گیتار آشنا شد و پس از آن به نوازندگی گیتار در گروه‌های موسیقی تلفیقی پرداخت. هم‌زمان با ورود به دانشگاه موسیقی و فراگیری موسیقی آکادمیک؛ به عنوان صدابردار در استودیو‌های حرفه‌ای به صدابرداری مشغول شد. موسیقی الکترونیک را نیز به صورت حرفه‌ای، علمی و عملی دنبال کرد، به‌طوری‌که به مدت دو سال این عنوان درسی را در دانشگاه علمی – کاربردی تدریس کرد.

سیامک عباسی از جمله معدود هنرمندانی ست که شهرت خود را با اولین آثار منتشر شده اش و در کمترین زمان ممکن به دست آورد. او تا نخستین کنسرتش در شهریور ۹۵ در تهران تصویری از خود ارائه نداده بود و چهره اش از هوادارانش پنهان بود. او بارها در صفحات مجازی خود اعلام کرده بود که برای هوش و گوش مخاطبین خود احترام زیادی قائل است و ترجیح می‌دهد به دور از حاشیه ساز بودن و تنها با کلام، موسیقی و صدای خود شنیده شود.