انفجار کپسول گاز و آتش سوزی در هتل پارسیان کیش

:: کد خبر : 28818 :: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

انفجار کپسول گاز و آتش سوزی در هتل پارسیان کیش پنج زخمی برجا گذاشت.

 

انفجار کپسول گاز و آتش سوزی در هتل پارسیان کیش

بخش رستوران هتل پارسیان جزیره کیش به علت ترکیدگی کپسول گاز دچار حریق شد و پنج تن زخمی برجا گذاشت.

ظهر پنجشنبه بخش رستوران و فست فود هتل پارسیان جزیره کیش به علت ترکیدگی کپسول گاز مایع دچار آتش‌سوزی شد و در این اتفاق پنج نفر از کارکنان این رستوران زخمی شدند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش پس از امدادرسانی به حادثه دیدگان این اتفاق در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشبختانه این حادثه تلفاتی جانی نداشته و مصدومان به بیمارستان کیش منتقل شده اند.

حسین شمسیان راد با بیان اینکه یک تن از اسیب دیدگان به صورت‌ سرپایی مداوا و دیگر مصدومان نیز برای تداوم خدمات پزشکی به بیمارستان جزیره کیش منتقل شدند.

وی افزود: تمام مسافران هتل پارسیان نیز به سرعت تخلیه شده و در سایر هتل های جزیره اسکان داده شدند و دلایل این حادثه هم اکنون از سوی آتش نشانی و خدمات ایمنی جزیره در حال بررسی است.

شمسیان راد با تقدیر از عملکرد نیروهای امدادی از جمله آتش نشانی، اورژانس و جمعیت هلال احمر در امداد رسانی سریع اظهار داشت: این نیروها سریع از آنچه که ما انتطار می رفت عملیات آوار برداری و نجات حادثه دیدگان را انجام دادند.

وی یادآور شد: با توجه به اهمیت تامین ایمنی مسافران و کیشوندان به منظور جلوگیری از وقوع این حوادث بحث بررسی رعایت استانداردهای تجهیزات هتل ها و مراکز پذیرایی به صورت ویژه مورد توجه قرار می گیر

رییس بیمارستان فوق تخصصی جزیره کیش نیز در خصوص آخرین وضعیت مصدومان نیز گفت: این حادثه پنج زخمی برجا گذاشته که چهار تن آنان در بیمارستان بستری هستند.

مصطفی نادعلی نژاد افزود: وضعیت عمومی سه تن از بستری شدگان مطلوب بوده و یک تن نیز به علت شدت جراحات به اتاق عمل منتقل شده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *