تاثیر گذاری مشارکت مردم کیش در جهش تولید

:: کد خبر : 34624 :: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

تاثیر گذاری مشارکت مردم کیش در جهش تولید : به گفته مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش،  مشارکت مردم جزیره کیش در جهش تولید تاثیر گذار است.

 

تاثیر گذاری مشارکت مردم کیش در جهش تولید

رحیم سرهنگی با اشاره به نام گذاری امسال با نام جهش تولید با مشارکت مردم گفت: جهش تولید با مشارکت مردم نیازمند مناسبات و شرایطی است که باید فراهم شود.

وی افزود: این شعار در سطح ملی و منطقه آزاد کیش بسیار با اهمیت است.

رحیم سرهنگی گفت: مشارکت بخش خصوصی، فعالان اقتصادی، سرمایه گذاران و مردم بسیار با اهمیت است و همه باید با همدلی در راه تحقق جهش تولید تلاش کنند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، گفت: سازمان به عنوان متولی اصلی در منطقه باید شرایطی را فراهم کند تا مشارکت مردم محقق شود.

رحیم سرهنگی با اشاره به مالکیت شرکت آب و برق کیش، گفت: در حال رایزنی و تلاش هستیم تا مالکیت این شرکت از بخش خصوصی به سازمان منطقه آزاد کیش باز گردد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، گفت: در بهمن سال گذشته شاهد پلاک گذاری اولین خودروی وارداتی بودیم و می‌توانیم با ورود خودرو توسعه و بهسازی ناوگان حمل و نقل عمومی را شاهد باشیم.

وی افزود: منتظر هستیم تا امور مربوطه در بالادست برای واردات خودرو‌های سواری انجام شود و براساس پیش بینی ها، امیدواریم در نیمه اول امسال بتوانیم با رفع مشکلات و تسهیل امور شاهد ورود خودرو‌های سواری باشیم.

 

منبع

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *