دستگیری سه سارق ۲۰۰ میلیارد ریالی در کیش

:: کد خبر : 27913 :: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

سه سارق ۲۰۰ میلیارد ریالی در کیش : سه سارق ۲۰۰ میلیارد ریالی در کیش دستگیر شدند.

 

دستگیری سه سارق ۲۰۰ میلیارد ریالی در کیش

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش گفت: ماموران آگاهی این جزیره در یک عملیات پلیسی موفق به دستگیری سه سارق با ۲۰۰ میلیارد ریال سرقت شدند.

سرهنگ علی اصغر جمالی اظهار داشت: درپی وقوع چند فقره سرقت طلا و جواهرات از منازل مسکونی کیشوندان دستگیری سارق یا سارقین احتمالی با حمایت دستگاه قضایی در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه در پی اقدامات پلیسی سه متهم که در قالب سفر خانوادگی به کیش آمده بودند شناسایی تاکنون به ۱۰ فقره سرقت عمدتا لوازم و اشیا قیمتی همچون طلا و جواهرات اعتراف کردند افزود : ارزش ریالی طلا و جواهرات بیش از ۲۰۰میلیارد ریال برآورد شده است و تاکنون مالک بخشی از آنها با مراجعه مالباختگان شناسایی و با هماهنگی قضایی تحویل آنان خواهد شد.

سرهنگ اصغرجمالی گفت: شناسایی منازل فاقدایمنی و سرقت از منازل طبقه همکف، اول و ورود بی دردسر به منازل، استفاده از خانه های شبانه به عنوان مخفیگاه، تخریب گاو صندوق و سرقت طلا و ارز انگیزه سرقت از منازل را برای سارقین بصورت خانوادگی افزایش داده است.

وی یادآور شد: به مالکین توصیه می شود در حین خروج از جزیره نسبت به رعایت اصول ایمنی پیشگیری از سرقت اموال خود اطمینان حاصل نمایند.

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش گفت: با توجه به سرقت های سریالی صورت گرفته روند رسیدگی به این پرونده همچنان ادامه دارد و به دلیل اینکه تعدادی از مالباختگان خارج از کیش حضور دارند نیاز به حضور آنان جهت شناسایی اموال و طرح شکایت توسط آنان است.

وی افزود: سارقین بدانند کیش جای امن برای آنان نخواهد بود و قطع به یقین با همکاری خوب مردم از طریق تماس با ۱۱۰ و تامین نیازهای چون دوربین چهره خوان توسط مسئولین متولی می تواند عامل بازدارنده ای در پیشگیری از سرقت ها در جزیره کیش باشد.

 

منبع

 
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *