رویداد کیش اینوکس ۲۰۲۱

:: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

رویداد کیش اینوکس ۲۰۲۱

نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی

نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور

 

رویداد کیش اینوکس 2021

 

زمان: ۸ الی ۱۱ آذر ۱۴۰۰

مکان: جزیره زیبای کیش، مرکز همایش ها و نمایشگاه های بین المللی کیش

 

سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصتهای سرمایه گذاری کشور و هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک ، بیمه و خصوصی سازی (کیش اینوکس ۲۰۲۱) از ۸ تا ۱۱ آذرماه ۱۴۰۰ در جزیره کیش برگزار می شود.

رویداد کیش اینوکس ۲۰۲۱ با مشارکت تصمیم سازان، دست اندرکاران، فعالان بازارهای مالی، بازار سرمایه و سایر ذینفعان و علاقمندان، فرصت تازه ای برای بازنگری اقدامات انجام شده ، ترسیم چشم اندازهای نو در حوزه اقتصاد و گسترش ارتباطات تجاری و اقتصادی بنگاههای اقتصادی ایجاد خواهد کرد .

رویداد کیش اینوکس ۲۰۲۱ به عنوان یکی از بزرگترین رویداد های اقتصادی کشور و در طول سال های برگزاری با حمایت و مشارکت گسترده وزارتخانه ها و سازمان ها و فعالان اقتصادی بخش دولتی و خصوصی در بخش های پیشرو اقتصادی کشور و نیز با حضور نخبگان اقتصادی و مشارکت کنندگان داخلی و خارجی به محلی جهت ارائه تصویری کامل از قابلیت ها، ظرفیت ها و شرایط کلان اقتصادی کشور، تقارن و تبادل اطلاعات فعالان اقتصادی و ایجاد زمینه های تحول در مسیر توسعه اقتصادی کشور تبدیل گردیده است.

علاقه مندان به شرکت در رویداد کیش اینوکس ۲۰۲۱ میتوانند با کامل کردن فرم های مربوط در وب سایت کیش اینوکس و یا تماس با دبیرخانه رویداد در این رویداد ثبت نام نمایند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *