عرضه کالابرگ الکترونیکی در کیش همزمان با سراسر کشور

:: کد خبر : 31214 :: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

عرضه کالابرگ الکترونیکی در کیش همزمان با سراسر کشور : محمد جلایر مدیرکار و خدمات اشتغال سازمان منطقه آزاد کیش از آغاز عرضه کالابرگ الکترونیکی در جزیره خبر داد.

 

عرضه کالابرگ الکترونیکی در کیش همزمان با سراسر کشور

محمد جلایر در این خصوص گفت: عرضه کالابرگ الکترونیکی از دو ماه گذشته در حال پیگیری بوده و پس از اجرای آزمایشی در استان هرمزگان، از امروز سه شنبه ۱۶ اسفند مانند سایر نقاط کشور در جزیره کیش نیز اجرایی شده است.

محمد جلایر افزود: در حال حاضر شعب فروشگاه افق کوروش واقع در پمپ بنزین ازناوه زاده و شهرک پرواز ۱۰قلم کالای اساسی طرح کالابرگ الکترونیکی شامل”شیر، پنیر، ماست، مرغ و تخم مرغ، روغن مایع، ماکارونی، قند شکسته، شکر سفید و برنج”را ارائه می دهند.

وی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: با فروشگاه دیگر نیز برای ارائه این خدمات مذاکراتی انجام شده است.

مدیر کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به افزایش قیمت کالاها، هدف از اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی را حفظ سلامت و امنیت غذایی دریافت کنندگان یارانه برشمرد.

محمد جلایر، تصریح کرد: دریافت کنندگان یارانه با در دست داشتن کارت بانکی سرپرست خانوار می توانند به فروشگاه های یاد شده مراجعه و کالاهای اساسی و مورد نیاز خود را با قیمت مصوب تیر ماه ۱۴۰۱ تامین کنند.

جلایر در تشریح این موضوع گفت: هر سرپرست خانوار می تواند به اندازه مبلغ یارانه خود خرید کند و خرید بالاتر از مبلغ یارانه به صورت آزاد محاسبه می شود.

وی همچنین یکی از امتیازات عرضه کالا برگ را خرید اعتباری پیش از پایان ماه عنوان کرد و بیان داشت: هر سرپرست خانوار در صورت نیاز می تواند پیش از پایان ماه و تا واریز سهمیه یارانه، اقلام اساسی را به صورت اعتباری تهیه کند که این مبلغ از حساب یارانه هر خانوار کسرخواهد شد.

 

منبع

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *