فراخوان مسابقه طراحی شهری در کیش

:: کد خبر : 28117 :: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

فراخوان مسابقه طراحی شهری در کیش : مسابقه طراحی شهری و جداره سازی محور بومی – فرهنگی جزیره کیش به همت شرکت عمران، آب و خدمات کیش برگزار می شود.

 

فراخوان مسابقه طراحی شهری در کیش

مسابقه طراحی شهری در کیش بر اساس شرایط و مقررات جامع مسابقات وزارت راه و شهر سازی و با هدف استفاده از ایده های برتر و نوآوری فارغ التحصیلان رشته های معماری و شهرسازی و طراحی منظر و لند اسکیپ در طراحی شهری و جداره سازی مسیر بومی – فرهنگی میدان سعدی تا مسجد خاتم برگزار می شود.

در نظر گرفتن شرایط ویژه محور بومی- فرهنگی و رعایت مقیاس و تناسبات طرح، ساماندهی فضاهای باز شهری با اولویت بافت بومی موجود، توجه به مسیر مسجد خاتم تا مسجد اهل تسنن، ایجاد هماهنگی جداره ها با توجه به اجرایی و کم هزینه بودن و اصلاح هندسی مسیر طراحی از اولویت های این مسابقه است.

دکتر پیروز حناچی، دکتر فریبرز دولت آبادی، مهندس شهاب الدین ارفعی، مهندس آرش مظفری و مهندس عبدالنبی شرفی داوری این مسابقه را بر عهده دارند.

برای نفر اول این مسابقه ۱ میلیارد ریال و برای نفر دوم ۵۰۰ میلیون ریال جایزه نقدی درنظر گرفته شده است.

شرکت کنندگان می توانند تا اول مهرماه ۱۴۰۰ برای نام نویسی و دریافت کد رهگیری از طریق لینک urban.kish.ir اقدام کنند. عدم دریافت برنامه مسابقه و کد رهگیری تا اول مهر به منزله عدم احراز صلاحیت شرکت در مسابقه است . مهلت ارسال آثار نیز تا ۱۵ آبان تعیین شده است. زمان داوری آثار ۱۷ آبان بوده و نتایج ۲۰ آبان اعلام خواهد شد.

شرکت کنندگان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن ۴۴۴۲۱۳۸۰- ۰۷۶ داخلی ۱۳۹ با دبیر مسابقه (دکتر بیدلی) تماس بگیرند.

 

منبع

 

 

 

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *