معرفی آثار منتخب جشنواره عکس کیش

:: کد خبر : 31204 :: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

معرفی آثار منتخب جشنواره عکس کیش : تعداد ۵۵۸ عکس از ۱۵۰ عکاس در قالب عکاسی با دوربین و تلفن همراه به دبیرخانه جشنواره کیش ارسال شد.

معرفی آثار منتخب جشنواره عکس کیش
جشنواره عکس کیش با موضوع مناظر و چشم اندازهای کیش در دو بخش عکاسی با دوربین و تلفن همراه در حال برگزاری است و تعداد ۵۵۸ عکس از ۱۵۰ عکاس به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

در مرحله اول داوری ۳۱ قطعه عکس با دوربین و ۱۴ قطعه عکس با تلفن همراه از سراسر کشور به مرحله نمایشگاه و داوری نهایی راه یافتند که آثار برگزیده و نفرات برتر اعلام خواهند شد.

جشنواره عکس کیش۱۴۰۱ به دبیری عباس دوست قرین و با حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش از بهمن امسال با هدف ارتقای هنر عکاسی و معرفی جاذبه‌ها و توانمندی های بصری جزیره کیش فعالیت خود را آغاز کرده است. ساتیار امامی، غوغا بیات و ابراهیم حصاری داوری انتخاب آثار این جشنواره را بر عهده دارند.

گفتنی است در بخش عکاسی با دوربین حرفه‌ای، آثار فاطمه آجرلو، پوریا آشوری، اسحاق آقایی، احمد بلباسی، زهرا بهاری(۲ اثر)، حمید پاک منش، محمد پیله ور(۲ اثر)، شبوتال، فاطمه­رضایی، هادی دهقانپور(۲ اثر)، بهداد شاهنده، پریسا عباسیان، مهرداد علایی نجات، ایوب قادری(۳ اثر)، مهدی کاظمی بویه(۲ اثر)، ژاله گرگانی، زهره لک، زهرا نوری(۴ اثر) و عباس ولدی(۲ اثر) به مرحله داوری نهایی و نمایشگاه راه یافتند.

همچنین در بخش عکاسی با تلفن همراه آثار محمد پیله ور، حمیدرضا حمزه پور، امیر علی سیار، آرمان شفیع زاده، مژگان شیخی، هلیا سادات صادقی، علی فلاح، یاسمین قاسمی بجد، فرین علی نیا(۲ اثر)، عرفان کارخانه چی، امیرحسین کمالی و زینب مختاری به مرحله داوری نهایی و نمایشگاه راه پیدا کردند.

 

منبع

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *