نمایشگاه ملی دستان آسمانی در کیش

:: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

نمایشگاه ملی دستان آسمانی در کیش

نمایشگاه ملی هنرهای سنتی و تجسمی دستان آسمانی

با هدف ترویج ، توسعه ، ارتقای ظرفیتهای ملی در اقتصاد هنر

برگزارکننده: موسسه ملی فرهنگی هنری سوخته نگاری ایران ( چند منظوره )

با حمایت و مشارکت پارک ملی علوم و فناوریهای نرم و صنایع فرهنگی و منطقه آزاد کیش و موسسه آموزشی علوم و فنون کیش

 

زمان: ۱۳ الی ۱۷ تیر ماه ۱۴۰۰

مکان: جزیره زیبای کیش، مرکز فناوریهای نرم و صنایع خلاق فرهنگی کیش

شماره همراه دبیرخانه : ۰۹۳۸۵۰۱۱۷۲۷

آدرس سایت ثبت نام : www.sookhTEnegari.ir

 

موسسه ملی فرهنگی هنری سوخته نگاری ایران با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش و پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی، نمایشگاه ملی دستان آسمانی در کیش را برگزار می کند.

مرتضی نداف، موسس و مدیرعامل موسسه ملی فرهنگی هنری سوخته نگاری ایران “چند منظوره” یکی از شرکت های مستقر در پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی از برگزاری نمایشگاه ملی دستان آسمانی از ۱۳ تا ۱۷ تیر در مرکز فناوری های نرم و صنایع خلاق کیش خبر داد.

نداف در خصوص اهداف برگزاری نمایشگاه ملی دستان آسمانی در مرکز فناوری های نرم و صنایع خلاق کیش اظهار داشت: این نمایشگاه هنری با هدف ترویج، توسعه و ارتقای ظرفیت های ملی در اقتصاد هنر را با عنوان ((دستان آسمانی )) در کیش برگزار می کند.

وی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: با حمایت و مشارکت سازمان منطقه آزاد کیش، پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی و موسسه آموزشی علوم و فنون کیش، مرکز فناوری های نرم و صنایع خلاق کیش این نمایشگاه هر چه با شکوه تر برگزار خواهد شد.

مرتضی نداف دبیر اجرایی نمایشگاه ملی دستان آسمانی افزود: این نمایشگاه با رویکرد حمایت از هنرمندان نقاط مختلف کشور با معرفی فعالیت های هنری، بازاریابی، فروش در جهت تولید، اشتغال، پشتیبانی و رفع موانع و مشکلات اقتصادی هنرمندان برگزار می شود.

نداف بیان داشت: در این نمایشگاه اولویت ما جذب و معرفی هنرمندان جوان فعال در هنر اصیل و زیبای سوخته نگاری است از این رو سایر آثار هنری تجسمی و سنتی نیز در این نمایشگاه مورد بازدید علاقمندان قرار خواهد گرفت.

گفتنی است: نمایشگاه ملی دستان آسمانی در کیش از سیزدهم تا ۱۷ تیر با حضور مدیران ارشد فرهنگی و هنری منطقه آزاد کیش، پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی و موسسه آموزشی علوم و فنون کیش، همچنین مرکز فناوری های نرم و صنایع خلاق فرهنگی کیش با حضور اصحاب رسانه ها برگزارمی شود.

نداف خاطر نشان کرد: بازدیدکنندگان و‌ گردشگران جزیره زیبای کیش، می توانند با مراجعه و رعایت اصول بهداشتی به محل نمایشگاه مراجعه کنند و آثار خود را تا هفتم تیر به این نمایشگاه ارسال کنند. منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *