نمایشگاه هنرهای تجسمی نخستین کنگره ملی شهدای غواص در کیش

:: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

نمایشگاه هنرهای تجسمی نخستین کنگره ملی شهدای غواص در کیش

افتتاح بخش نمایشگاهی عکس، پوستر و نقاشی کنگره ملی شهدای غواص

 

نمایشگاه هنرهای تجسمی نخستین کنگره ملی شهدای غواص در کیش

زمان: ۲ الی ۴ دی ماه ۱۴۰۱

مکان: جزیره زیبای کیش، مرکز همایش های بین المللی کیش، سالن خلیج فارس

 

نمایشگاه هنرهای تجسمی نخستین کنگره ملی شهدای غواص در کیش عصر جمعه دوم دی ۱۴۰۱ با حضور هنرمندان و یادگاران دفاع مقدس گشایش می یابد.

به گزارش روابط عمومی نخستین کنگره شهدای غواص جزیره کیش، طبق اعلام دبیرخانه اجرایی کنگره ملی شهدای غواص، بخش نمایشگاهی عکس، پوستر و نقاشی این کنگره دوم تا چهارم دی ماه در مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش برگزار می شود.

در این نمایشگاه ۱۰ اثر پوستر، ۲۹ اثر عکس خلاق و ۵۸ اثر نقاشی که به مرحله داوری این جشنواره ها راه یافته بود به نمایش در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

براساس این گزارش ۶۵ اثر از ۱۱۲ اثر ارسال شده به جشنواره پوستر و ۱۴۳ اثر از ۱۵۰ اثر ارسال شده به جشنواره عکس، ۹۷۵ نقاشی دانش اموزی مورد قضاوت داوران قرار گرفتند و اسامی برگزیده ها چهارم دی همزمان با آیین اختتامیه کنگره اعلام می شود.

نخستین کنگره شهدای غواص جزیره کیش با حمایت مالی از سوی بخش خصوصی و سرمایه گذاران جزیره کیش، حمایت های معنوی و همکاری سازمان منطقه آزاد کیش و همت جمعی از اصحاب رسانه کیش برگزار می شود و هر یک از جوامع جزیره از جمله سرمایه گذاران، هتل داران، حمل و نقل، پذیرایی، رسانه ها و فعالان فرهنگی و هنری در برگزاری و حمایت از این کنگره ملی سهیم شده اند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *