پویش بخشش اجاره بهای غرفه های بازارهای کیش از سوی مالکان

:: کد خبر : 22647 :: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

پویش بخشش اجاره بهای غرفه های بازارهای کیش از سوی مالکان : با هدف حمایت از کسب و کار در جزیره کیش، پویش بخشش اجاره‌بهای غرف بازارهای کیش از سوی مالکان صورت گرفت.

 

پویش بخشش اجاره بهای غرفه های بازارهای کیش از سوی مالکان

پیرو پیشنهاد و تدابیر مسئولان جامعه بازاریان کیش، درخصوص حذف یک ماه اجاره‌بهای غرف بازارها ازسوی مالکان، جزیره کیش در این حرکت ملی پیشرو شد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌المللی سازمان منطقه آزاد کیش، رحمان سادات‌نجفی مدیرعامل جامعه بازاریان جزیره در این خصوص گفت: در شرایطی که به‌دلیل شیوع بیماری ویروسی کرونا برای اقتصاد و کسب‌و کارها در کل کشور به‌وجود آمده است، تدابیر لازم از سوی جامعه بازاریان کیش به‌منظور رفاه حال غرفه‌داران مستاجر صورت گرفت.

سادات‌نجفی با اشاره به اینکه نخستین نامه با موضوع بخشش اجاره‌بهای یک‌ماهه در این شرایط بحرانی به مالکان غرف و رونوشت آن نیز به اعضای شورای تامین ارسال شد افزود: پیگیری مدیران بازارها و تماس با مالکان و همچنین تشویق جامعه بازاریان موجب آغاز این حرکت پسندیده با مساعدت چند تن از مالکان در بازارها و مراکز خرید شده است.

وی اظهار داشت: باتوجه به عمق این موضوع بحرانی و تاثیر آن بر اقتصاد و معیشت هموطنان عزیزمان، چنین حرکت‌هایی باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شده و موجب درک متقابل یکدیگر و انجام این امر خداپسندانه در شرایط سخت شود.

مدیرعامل جامعه بازاریان کیش در پایان از ضدعفونی مکرر بازارها به‌صورت ۴ تا ۵ بار در روز خبر داد و از مردم خواست تا با کاهش حضور خود در مراکز پر تجمع، رعایت فاصله و استفاده از ماسک و دستکش در محیط‌های پر ازدحام به ریشه‌کن شدن این بیماری کمک کنند.

 

منبع

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *