پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت میلاد حضرت معصومه(س)

:: کد خبر : 35267 :: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) : رحیم سرهنگی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س ) و روز دختر، در پیامی این روز را تبریک گفت.

 

پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت میلاد حضرت معصومه(س)متن پیام تبریک مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش بدین شرح است:

 

بسمه تعالی

دهه اول ذی القعده، به نام دهه کرامت، مصادف است با ایام ولادت باسعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) و خجسته زادروز با برکت هشتمین اختر آسمان امامت و ولایت، حضرت امام علی بن موسی الرضا (ع) که در آن عطر شمیم رضوی و فاطمی در کشور می پیچد و فرصت نابی را برای ترویج سیره و فرهنگ اهل بیت(ع) و تکریم مقام ولایت فراهم می آورد. این دهه، دهه ترویج معارف اهل بیت (ع) و زمان مناسبی برای نهادینه ساختن سبک زندگی اسلامی با الهام از آموزه های رضوی است.

دختران امروز که مادران فردای ایران اسلامی هستند، نقش بسیار حساسی در تعیین سرنوشت فرهنگی و فکری جامعه دارند. برخورداری از امنیت اجتماعی و خانوادگی که آنان را به جایگاه منزلت زن مسلمان و مقام والای مادری نزدیک نماید، از نیازهای دختران می باشد.

دختران در هر فرهنگی نماد شادی و سر زندگی هستند و دختران سرزمین پهناور ایران و علی الخصوص جزیره کیش، در گذر زمان همواره نماد شجاعت و سرزندگی و سرفرازی بوده اند.

امید است دختران ایران اسلامی که همگام و همراه با مردان در آبادانی و کمک به توسعه کشور، استوار و پرصلابت گام بر می دارند و همواره قله های رفیع علم و دانش را طی می کنند، با تأسی به سیره کریمه اهل بیت، حضرت معصومه(س) به اوج عزت، معرفت و افتخار برسند.

اینجانب میلاد فرخنده و سراسر نور کریمه اهل بیت و خواهر گرامی حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر را به همه شیعیان جهان، زنان و دختران ایران زمین و به ویژه شیرزنان و دختران اصیل این جزیره تبریک و تهنیت عرض می کنم و از خداوند سبحان توفیق روزافزون، عزت و سربلندی همه زنان و دختران سرزمینم را خواستارم.

رحیم سرهنگی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش

 

منبع

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *