پیام رحیم سرهنگی در نخستین ساعات آغاز انتخابات ریاست جمهوری

:: کد خبر : 35692 :: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

پیام رحیم سرهنگی در نخستین ساعات آغاز انتخابات ریاست جمهوری : به گفته مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، آرای مردمی تعیین کننده سیاست های اجرایی کشور است.

 

پیام رحیم سرهنگی در نخستین ساعات آغاز انتخابات ریاست جمهوری

رحیم سرهنگی در اولین ساعات آغاز چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور در مسجد امام حسن مجتبی (ع) کیش، ضمن شرکت در انتخابات، با اشاره به اهمیت حضور پرشور در این دوره گفت: انتخابات در نظام جمهوری اسلامی ایران یک آزمون سیاسی است و هر رأی مردم در تعیین خط مشی های کلی و سیاست های اجرایی کشور موثر است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش افزود: در حال حاضر چشم بسیاری از کشورها به حضور پرشور مردم کشورما در انتخابات است لذا کسانیکه هنوز تصمیم نگرفته اند باید بدانند حتی یک رأی در آینده کشور و توسعه ایران اسلامی موثر است.

وی در پایان تاکید کرد: این انتخابات پیش از موعد برای کشور بسیار مهم است و در منظر جهانی نیز بسیاری از کشورها در حال رصد انتخابات کشورمان هستند و ما یقین داریم باز هم با حضور پرشور مردم کشورمان حماسه ای دیگر رقم خواهد خورد.

در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که به دلیل سانحه سفوط بالگرد و شهادت آیت الله رئیسی پیش از موعد درحال برگزاریست ۲۰ شعبه ثابت و ۵ شعبه سیار اخذ رأی در جزیره کیش مستقر هستند.

 

منبع

 

فهرست پایگاه های ثابت و سیار اخذ رأی انتخابات ریاست جمهوری در کیش

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *