چهارمین نمایشگاه بزرگ کتاب جزیره کیش

:: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

چهارمین نمایشگاه بزرگ کتاب جزیره کیش

عرضه بیش از ۲۰ هزار عنوان کتاب و تازه‌های نشر کشور از ۳۰۰ ناشر

حوزه کتاب ها: عمومی، کودک و نوجوان، کمک آموزشی، زبان، دانشگاهی و دیجیتال

ارائه تخفیف ۵۰ درصد برای کیشوندان برای خرید کتاب تا سقف ۴۰۰ هزار تومان 

 

چهارمین نمایشگاه بزرگ کتاب جزیره کیش

 

زمان: ۵ تا ۱۱ اسفند ماه ۱۴۰۲، از ساعت ۱۰ تا ۲۲

مکان: جزیره زیبای کیش، مرکز نمایشگاه بین المللی کیش

 

 

ساعت‌های سرویس رایگان نمایشگاه کتاب کیش

چهارمین نمایشگاه بزرگ کتاب جزیره کیش

 

 

چهارمین نمایشگاه بزرگ کتاب جزیره کیش با عرضه بیش از ۲۰ هزار عنوان کتاب در فضایی به وسعت هفت هزار متر مربع از ۵ تا ۱۱ اسفند امسال برگزار می شود.

در راستای توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی «چهارمین نمایشگاه کتاب کیش» با بهره‌گیری از ظرفیت ناشران و انجمن‌‌های تخصصی نشر سراسر کشور، از ساعت ۱۷ شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ در محل نمایشگاه بین المللی کیش گشایش می یابد. در این رویداد بیش از۲۰ هزار عنوان کتاب و تازه‌های نشرکشور از ۳۰۰ ناشر در حوزه های کتاب های عمومی، کودک و نوجوان، کمک آموزشی، زبان، دانشگاهی و دیجیتال به بازدید کنندگان عرضه خواهد شد.

یکی از ویژگی های این نمایشگاه ارائه تخفیف ۵۰ درصد برای کیشوندان برای خرید کتاب تا سقف ۴۰۰ هزار تومان است و برای خرید بیش از سقف ۴۰۰ هزار تومان، تخفیف ۵ درصدی در نظر گرفته شده است که برای برخورداری از این تسهیلات همراه داشتن کارت کیشوندی یا کارت ملی الزامی است.

چهارمین نمایشگاه بزرگ کتاب جزیره کیش به صورت هایپری (فروش متمرکز) اجرا می شود؛ به گونه ای که مراجعه کنندگان برای سهولت بیشتر به صورت فروشگاهی کتاب های مورد علاقه خود را انتخاب و در یک صندوق واحد، هزینه آن را پرداخت می کنند.

برای رفاه حال بازدید کنندگان از نمایشگاه، وسایل نقلیه عمومی از چهار منطقه سفین مقابل خاتم الانبیا، مقابل پارس خلیج، شهرک نوبنیاد میدان بهارستان و شهرک صدف مقابل مسجد امام حسن مجتبی ( ع) در دو نوبت ساعت ۱۶ و ۱۷ برای رفتن به نمایشگاه و ساعت ۲۱ و ۲۲ برای بازگشت از نمایشگاه آماده خدمات دهی هستند

این رویداد همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۲۲ پذیرای علاقه مندان است. منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *