«کیش گیمز» تولد یک برند به دست جوانان

:: کد خبر : 32039 :: نویسنده: :: تاریخ انتشار :

«کیش گیمز» تولد یک برند به دست جوانان : سرپرست فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی با اشاره به بازتاب ملی مسابقات «کیش گیمز» در عرصه رسانه، گفت «کیش گیمز» تولد یک برند جدید در کشور به دست جوانان کیش است.

 

«کیش گیمز» تولد یک برند به دست جوانان

«رضا شجیع» با بیان اینکه برند «کیش گیمز» توسط جوانان خود جزیره پایه گذاری شد، اظهار کرد: این رویداد ورزشی نشان داد که اعتماد به جوانان می‌تواند راه گشای توسعه و برون رفت از مشکلات باشد.

وی با اعلام اینکه فاز دوم مسابقات «کیش گیمز» ۲۰۲۳ طی روزهای آینده آغاز می‌شود، افزود: فاز دوم این رویداد در فضای متفاوت و خاصی برگزار خواهد شد که قطع یقین مورد استقبال رسانه‌ها قرار می‌گیرد.

سرپرست فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی با بیان اینکه این رویداد ورزشی در سطح قهرمانی کشور تا اول تیرماه ادامه دارد، اضافه کرد:‌ این نوید را می‌دهیم که در پایان «کیش گیمز» ۲۰۲۳ یک تصویر متفاوت و منحصر به فردی از کیش در عرصه ملی و بین المللی بازتاب خواهد داشت.

وی همچنین از برنامه ریزی برای برگزاری مسابقات «کیش گیمز» ۲۰۲۴ در عرصه بین المللی خبرداد و گفت: امیدواریم این جزیره زیبای مرجانی را به همراه جوانان کیش به مهد رویدادهای ورزشی ملی و بین المللی در منطقه تبدیل کنیم.

«شجیع» از همکاری بخش خصوصی در برگزاری این رویداد ورزشی قدردانی کرد و ادامه داد: همکاری بخش خصوصی نقش انکار ناپذیری در برگزاری حرفه‌ای این دور از مسابقات داشت که مورد توجه رسانه‌های ملی و بین المللی نیز قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه سرانه فضای ورزشی در کیش ۱۶ برابر متوسط کشوری است، اظهار کرد:‌ زیرساخت‌های بی نظیر ورزشی در کنار استعدادهای موجود در کیش سبب شده که این جزیره زیبا در مسیر تبدیل شدن به قطب گردشگری ورزشی منطقه باشد.

بیش از یک هزار و ۲۰۰ ورزشکار، مربی و داور در قالب مسابقات «کیش گیمز» در ۱۱ رشته ورزشی به رقابت می‌پردازند.

 

منبع

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *